Головна » Файли » Новини

"Щаслива дитина"
04.02.2017, 20:10

З 23.01.17 по 27.01.17 р.  в дошкільному навчальному закладі пройшов тиждень психології "Щаслива дитина"

      Мета: забезпечити процес самопізнання, самореалізації особистості дитини, розвиток її неповторної індивідуальності, стимулювання розкриття творчого потенціалу кожної дитини, підвищення згуртування групи.

      Задачі: створення позитивної психологічної атмосфери в дитячому садку, розвиток позитивних емоцій і почуттів.

В логопедичних групах «Ромашка» та «Зіронька» пройшло заняття «Світ казок», метою якого було створення позитивного настрою, розвиток пізнавальних процесів. Діти залюбки виконували такі вправи як «Казковий герой добрий чи злий», «Чарівний мішечок». Дуже сподобалась психогімнастика за казкою «Маша та три ведмедя». Протягом заняття діти були активними, уважними, мали гарний настрій. 

Заняття «Мандри парашутом», було проведено з дітьми середнього дошкільного віку групи «Капітошка», метою якого було створення позитивного емоційного настрою, вміння працювати за вказівками дорослого, закріплення кольорів, зняття психоемоційної напруги, розвиток пізнавальних процесів та взаємодії з однолітками. Діти протягом заняття були активними, веселими, уважними. Сподобались ігри «Сонечко та дощик», «Поміняйся місцями».

Дітям було дуже цікаво вони отримали масу задоволень. Був забезпечений розвиток самореалізації, самопізнання та індивідуальності.

Практичний психолог   М.Г. Лук’яненко 

Категорія: Новини | Додав: dnz1chajka
Переглядів: 47 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
avatar