.

Шановні наші , Олена Дмитрівна та Людмила Вікторівна!

Хочемо висловити щирі слова подяки, за ті емоції , що ми отримали від свята «Ми батьків краплинки». Ми побачили своїх діточок з іншого боку: вони співають, танцюють, читають вірші. Завдяки таким заходам наші дітки пізнають багато цікавого, вчяться спілкуватися, радіти життю, набувають знань про прості речі. А ми, батьки та діти, знайомимося один з одним і стаємо членами великої родини з назвою «Сонечко».

Бажаємо Вам і надалі – невичерпаних творчих сил, натхнення. Нехай дитячий сміх та щира любов будуть Вам подякою за Вашу турботу та нелегку працю.

З повагою батьки групи «Сонечко»

_____________________________________________________________________________________

Діти та вихователі групи «Бджілка» висловлюють щиру подяку батькам, які створили гарний майданчик для прогулянки в дитячому садку – Білий М.В., Деркач О.В., Мутика К.С., Морщук Т.С., Пастернак О.В., Пастернак А.А., Ремез А.А.,. Тонких В.Г., Тонких С.М., Слюта В.В.

_____________________________________________________________

Група «Капітошка висловлює вдячність батька за заміну усіх вікон, що сприяло створенню комфорту та затишку у групі.

______________________________________________________

Адміністрація дошкільного закладу висловлює велику вдячність батькам групи «Бджілки», за придбання столів та стільців.

_____________________________________________________

Висловлюємо подяку батькам групи «Тюльпанчик» за придбання сюжетно-рольових ігор «Супермаркет» «Лікарня» та придбання нових гардин та столових приладів.

_____________________________________________________

Щира подяка висловлюється Журавльовой Надії Володимирівні за допомогу у проведені ремонтних робіт у групі «Тюльпанчик»

_____________________________________________________

Логопедична група «Ромашка» щиро дякує батькам за придбання дошки для занять.

_____________________________________________________

Шановні батьки групи «Сонечко». Ми, вихователь Андрєєва О.Д., пом. вихователя Бурлак Л.В. та вихованці-малюки, дуже вдячні, вам за придбані ігрові набори для сюжетних ігор «Лікарня», «Магазин», «Майстер», «швидка допомога», «Перукарня», настільні ігри та іграшки. Обіцяємо їх берегти та шанувати. Вони нам будуть помічниками у нашому розвитку.

_____________________________________________________

Подяка батькам групи «Сєміцвєтік» Черніковій А.П., Касаткіній В.В., Недільській Т.В., Потаповій Т.М. та Маляр О.В., у оформлені національно-патріотичного куточка.

_____________________________________________________

Вихователь Залівіна Людмила казимирівна висловлює щиру подяку батькам : Акименко Ю.В., Бірюковій О.Ю., Гриценко О.Ю., Коваль В.В., Кровко Г.В., Кийко Л.В., Поповій Ю.О., які прийняли участь у «Святі першого закосичення».

_____________________________________________________

Шановні батьки групи "Світлячок". Хочемо висловити Вам щиру подяку за Ваше розуміння та участь в житті дитячого садка і Вашої групи. Дякуємо Вам за нові столи, які ви придбали в групу. Тепер діткам значно зручніше і краще за ними сидіти та навчатися.

______________________________________________________

Зі словами подяки звертаємось до батьків середньої групи «Сонечко» за проведені роботи з фарбування та облаштування ігрового майданчика.

Також висловлюємо подяку Оліфер Надії Вікторівні , Черковій Олені Олександрівні, Корольовій Вікторії Володимирівні за допомогу у ремонті групової кімнати.

Щиро дякуємо всім батькам групи «Сонечко» які взяли участь у закупівлі килимового покриття та доріжок, а також меблів для сюжетних ігор, завдяки яким в групі стало комфортно і цікаво гратися дітям.

Вихователь Андрєєва О.Д.

_______________________________________________________________

Дякуємо батькам групи: «Чомусики» за придбання нових столиків для дітей . Сподіваємося, що дітям прийшов до вподоби ваш подарунок, а роботи, виконані малюками під час занять, будуть ще цікавішими, а обіди, накриті на таких столах, будуть ще смачнішими.

Вихователь Шевцова І.В.

_______________________________________________________________

Щира подяка батькам старшої групи "Капітошка" за придбання шафи для ігри крамниця та проведений ремонт із заміною шпалер в приміщенні групової кімнати, роздягальній кімнаті, умивальній кімнаті та заміні плиточки біля вмивальників.

Вихователь Залівіна Л.К.