Подяка висловлюється батькам групи "Світлячок" за активну участь у театралізованій зустрічі "Батьківський плейбек" і створення тим самим позитивної атмосфери під час заходу та гарного настрою.

                                                                           ___________________________

Адміністрація закладу дошкільної освіти, вихователі Приземна О.І. та Рядова М.В., діти старшого дошкільного віку дякують за придбання комплектів до програми "Впевнений старт". 

                                                                           ____________________________

Вихователь групи "Капітошка" Залівіна Л.К. разом із вихованцями щиро дякує батькам за участь у семінарі-практикумі "Малятко- здоров'ятко" і створення позитивної радісної атмосфери.

                                                                          ____________________________

Щира подяка висловлюється батькам групи "Бджілка" за придбання водонагрівача.

                                                                          ____________________________

Адміністрація ЗДО № 1 "Чайка", батьки, діти, співробітники висловлюють подяку адміністрації міста за обладнання закладу системою протипожежного захисту. 

                                                                              _________________________

Слова щирої вдячності висловлюють діти та вихователі батькам молодшої групи «Чомусики» ЗДО № 1 "Чайка" за чергову добру справу, яка сприяє створенню комфорту та затишку у групі - придбання новеньких стільців для дошкільнят.

                                                                              _________________________

 

Адміністрація закладу дошкільної освіти № 1 "Чайка", вихователі, діти висловлюють подяку батькам за придбання в групи бактерицидних опромінювачів ОВВ 36. Вартість кожного становить 1856 гр.

                                                                              ___________________________

Подяка висловлюється батькам групи "Сонечко" за придбання шафи "Куточок природи" вартістю 850 гр.

                                                                              ____________________________

Адміністрація закладу дошкільної освіти, вихователі Андрєєва О.Д. та Залівіна Л.К., діти старшого дошкільного віку дякують за придбання комплектів до програми "Впевнений старт". Вартість одного комплекту становить 350 гр.

                                                                             ___________________________

Адміністрація закладу дошкільної освіти висловлює вдячність батькам за переобладнання групи "Ромашка".

                                                                             ___________________________

Слова щирої вдячності висловлюють діти та вихователі батькам старшої групи «Сонечко» Здо № 1 "Чайка" за чергову добру справу, яка сприяє створенню комфорту та затишку у групі - придбання дитячої стінки для дошкільнят вартістю 5000 гр.

                                                                                                                  __________________________________________

Адміністрація дошкільного закладу , діти , співробітники щиро дякують батьків за благодійні внески на придбання акустичної системи для музичної зали вартістю 1500грн.

                                                                            _____________________________

Діти , вихователі, адміністрація дошкільного закладу дякують батькам групи «Світлячок» за придбані нові стільці та цікаві іграшки. Для придбання стільців, іграшок та водонагрівача було витрачено 8000грн.

_______________________________________

Адміністрація дошкільного закладу вихователі діти щиро дякують батьків за придбану доріжку в роздягальну кімнату групи «Бджілка» вартістю 4000грн.

________________________________________

 

Адміністрація дошкільного закладу виносить подяку за спонсорську допомогу батькам та співробітникам у придбанні принтера EPSON вартістю 6000грн.

_____________________________________________

Подяка висловлюється батькам групи «Тюльпанчик» за активну участь у семінарі практикумі «Використання фізкультурно - оздоровчих технологій у ДНЗ і сім’ї»

______________________________________________

Вихователь Грицай Олена Миколаївна групи «Бджілка» вдячна батькам за участь у святі «Сім’я + Спорт= Здоров’я» .

_____________________________________________________________________

Вихователь Кійко Л.Г. та помічник вихователя Пшеченко К.М. дякують батьків за спонсорську допомогу в придбанні та установці водонагрівального баку у розмірі 2600грн у групі «Малятко»

______________________________________________

Діти та вихователі групи «Світлячок» щиро дякують батьків за поліпшення умов дітям при навчанні гігієнічним навичкам. Встановлення електричного водонагрівача «ROUND» вартістю 2680грн..

_________________________________________________

Дошкільники та працівники групи «Тюльпанчик» висловлюють подяку батькам за поліпшення матеріальної бази в групі на суму 3050грн. Встановлення водонагрівача, пофарбування підлоги та вікон.

___________________________________________________

Вихователь Шевцова Ірина Валентинівна та її вихованці щиро дякують батьків за придбання меблів в ігровий куточок. Витрачено батьками 2450грн.

______________________________________________________

Шановні наші , Олена Дмитрівна та Людмила Вікторівна!

Хочемо висловити щирі слова подяки, за ті емоції , що ми отримали від свята «Ми батьків краплинки». Ми побачили своїх діточок з іншого боку: вони співають, танцюють, читають вірші. Завдяки таким заходам наші дітки пізнають багато цікавого, вчяться спілкуватися, радіти життю, набувають знань про прості речі. А ми, батьки та діти, знайомимося один з одним і стаємо членами великої родини з назвою «Сонечко».

Бажаємо Вам і надалі – невичерпаних творчих сил, натхнення. Нехай дитячий сміх та щира любов будуть Вам подякою за Вашу турботу та нелегку працю.

З повагою батьки групи «Сонечко»

_____________________________________________________________________________________

Діти та вихователі групи «Бджілка» висловлюють щиру подяку батькам, які створили гарний майданчик для прогулянки в дитячому садку – Білий М.В., Деркач О.В., Мутика К.С., Морщук Т.С., Пастернак О.В., Пастернак А.А., Ремез А.А.,. Тонких В.Г., Тонких С.М., Слюта В.В.

_____________________________________________________________

Група «Капітошка висловлює вдячність батька за заміну усіх вікон, що сприяло створенню комфорту та затишку у групі.

______________________________________________________

Адміністрація дошкільного закладу висловлює велику вдячність батькам групи «Бджілки», за придбання столів та стільців.

_____________________________________________________

Висловлюємо подяку батькам групи «Тюльпанчик» за придбання сюжетно-рольових ігор «Супермаркет» «Лікарня» та придбання нових гардин та столових приладів.

_____________________________________________________

Щира подяка висловлюється Журавльовой Надії Володимирівні за допомогу у проведені ремонтних робіт у групі «Тюльпанчик»

_____________________________________________________

Логопедична група «Ромашка» щиро дякує батькам за придбання дошки для занять.

_____________________________________________________

Шановні батьки групи «Сонечко». Ми, вихователь Андрєєва О.Д., пом. вихователя Бурлак Л.В. та вихованці-малюки, дуже вдячні, вам за придбані ігрові набори для сюжетних ігор «Лікарня», «Магазин», «Майстер», «швидка допомога», «Перукарня», настільні ігри та іграшки. Обіцяємо їх берегти та шанувати. Вони нам будуть помічниками у нашому розвитку.

_____________________________________________________

Подяка батькам групи «Сєміцвєтік» Черніковій А.П., Касаткіній В.В., Недільській Т.В., Потаповій Т.М. та Маляр О.В., у оформлені національно-патріотичного куточка.

_____________________________________________________

Вихователь Залівіна Людмила казимирівна висловлює щиру подяку батькам : Акименко Ю.В., Бірюковій О.Ю., Гриценко О.Ю., Коваль В.В., Кровко Г.В., Кийко Л.В., Поповій Ю.О., які прийняли участь у «Святі першого закосичення».

_____________________________________________________

Шановні батьки групи "Світлячок". Хочемо висловити Вам щиру подяку за Ваше розуміння та участь в житті дитячого садка і Вашої групи. Дякуємо Вам за нові столи, які ви придбали в групу. Тепер діткам значно зручніше і краще за ними сидіти та навчатися.

______________________________________________________

 

Зі словами подяки звертаємось до батьків середньої групи «Сонечко» за проведені роботи з фарбування та облаштування ігрового майданчика.

Також висловлюємо подяку Оліфер Надії Вікторівні , Черковій Олені Олександрівні, Корольовій Вікторії Володимирівні за допомогу у ремонті групової кімнати.

Щиро дякуємо всім батькам групи «Сонечко» які взяли участь у закупівлі килимового покриття та доріжок, а також меблів для сюжетних ігор, завдяки яким в групі стало комфортно і цікаво гратися дітям.

Вихователь Андрєєва О.Д.

_______________________________________________________________

Дякуємо батькам групи: «Чомусики» за придбання нових столиків для дітей . Сподіваємося, що дітям прийшов до вподоби ваш подарунок, а роботи, виконані малюками під час занять, будуть ще цікавішими, а обіди, накриті на таких столах, будуть ще смачнішими.

Вихователь Шевцова І.В.

_______________________________________________________________

Щира подяка батькам старшої групи "Капітошка" за придбання шафи для ігри крамниця та проведений ремонт із заміною шпалер в приміщенні групової кімнати, роздягальній кімнаті, умивальній кімнаті та заміні плиточки біля вмивальників.

Вихователь Залівіна Л.К.

______________________________________________________________________________________________

     Адміністрація дошкільного закладу , вихователі та діти  висловлюють щиру подяку батькам групи «Ромашка» за заміну  вікна,  вартість якого 5.100грн.

Вихователь: Новак Н. О.

                                                                                _______________________________________________________________________________________________

Шановні батьки! Виносимо Вам, щиру подяку за придбання  в нашу групу посуду.

Вихователь Шевцова І.В.

                                                                              _________________________________________________________________________________________________

Щиро вдячні батькам діти , вихователі  групи «Сонечко» та адміністрація дошкільного закладу за придбання та встановлення  водонагрівального баку , який дає можливість мити руки проточною гарячою водою.

Вихователь Андрєєва О.Д.

                                                                            _________________________________________________________________________________________________

Велику подяку висловлюють діти і вихователь Андрєєва Олена Дмитрівна  батькам за участь у Різдвяних святах. Виховання дітей на основі національної обрядовості вирішує відразу кілька виховних проблем: виховання любові до рідного краю; формування громадянської свідомості.

Вихователь Андрєєва О.Д.