Навчальні програми за якими здійснюється освітній процес в закладі дошкільної освіти на реалізацію вимог Базового компонента дошкільної освіти

Освітні, парціальні програми, за якими працюють вікові групи ЗДО в 2019-2020 навчальному році (протокол педради № 1 від 31.08.2019)

1. Базовий компонент дошкільної освіти.

2. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина»

3. Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

4. Логопедичні групи «Дитина в дошкільні роки» Комплексна освітня програма. (науковий керівник Крутій К. Л.) Ю.В.Рібцун «Корекційна робота з розвитку мовлення дітей з ФФНМ»

5. Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура»

6. Програма соціальної та фінансової освіти "Афлатот".

7. Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі "Грайлик".